Pomoc dla Oziornego

Ludzie w naszej parafii są bardzo ofiarni, jednak mimo to nie jesteśmy w stanie sami utrzymać kościoła, parafii i dzieł, które wspólnie podejmujemy. Ufamy Bożej Opatrzności i Maryi Królowej Pokoju i wiemy, że nie zostaniemy bez pomocy. Jeśli i Ty chciałbyś się włączyć się przez pomoc materialną w Duchową Rodzinę naszej parafii, będziemy naszą wdzięczność wyrażać przez modlitwę.

Oto niektóre nasze potrzeby:

  • Ogrzewanie –  szczególnie kosztowana jest dla nas zima. Na samo ogrzewanie potrzeba nam co roku około 8000$. Do tej pory pomagała nam fundacja Renovabis, jednak od następnej zimy będziemy musieli sobie radzić sami.
  • Ochronka – w naszej parafii działa Ochronka prowadzona przez Siostry Służebniczki. Potrzebują one jednak pomocy, dlatego zatrudniamy także osoby świeckie. Dzięki temu możemy pośrednio ewangelizować dzieci i ich rodziców i uczyć chrześcijańskiego stylu życia.
  • Dojazd na katechezę i na wioski – nasz parafia obejmuje dość rozległe terytorium. Obsługujemy kilka wiosek, gdzie spotkamy się na wspólną modlitwę, Mszę świętą i katechezę. To generuje kolejne koszty (benzyna, kierowca).
  • Remonty – w najbliższym czasie czekają nas remonty, które są już koniecznością. Zakres prac, który nas czeka jest ogromny. Są to m.in.: adaptacja garażu na salę katechetyczną i ochronkę, wymiana okien i drzwi w kościele i domu parafialnym, konstrukcja garażu i inne.
  • Nasze marzenia – to renowacja wnętrza kościoła. Tutaj również zakres prac jest ogromny. Chcemy, by nasza świątynia skromnym, ale pięknym wystrojem pomagała ludziom w spotkaniu z Bogiem. Dlatego chcemy wymienić ławki, odnowić prezbiterium, stacje drogi krzyżowej i itd.

W wielu z tych potrzeb otrzymujemy pomoc od różnych fundacji i organizacji, do których zwracamy się o pomoc. Jednak każdy grosz jest dla nas ważny i umożliwia nam normalną pracę misyjną.

Za wszystkich Dobroczyńców naszego Sanktuarium
w każdym tygodniu ofiarujemy Mszę św.

Pieniądze można wpłacać na konto:

Raiffeisen Bank
1623 4000 0913 6040 10 0000 90 60
Tomasz Pyś
Dąbrówki, 37-100 Łańcut
z dopiskiem:  Ofiara na misje – Oziornoie – Kazachstan

Reklamy

One response to “Pomoc dla Oziornego

  1. Pingback: I Wielki Post | Kazachstan – Moje Misje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s